Noworoczny Bal – Berlin 2014

DSC01675Początkiem każdego roku odbywa się prestiżowy, firmowy Bal Noworoczny.  Jest to wyjątkowa, podniosła uroczystość, w której biorą udział najlepsi z najlepszych ze wszystkich krajów, w których istnieje CaliVita International. To również świetna okazja do zwiedzenia pięknych miast Europy ponieważ za każdym razem Bal odbywa się w innym europejskim mieście. Tym razem gościliśmy w Berlinie. W dniu 01.02.2014 gościliśmy w przepięknym miejscu AXICA KONGRESS und PARISER PLATZ TAGUNGSZENTRUM tuż obok słynnej Bramy Brandenburskiej. Nowoczesne, a do tego niezwykle eleganckie wnętrze zachwyciło wszystkich. Kieliszek szampana na powitanie, eleganckie stroje uczestników wydarzenia, wspaniała muzyka to wszystko wprawiało w znakomity nastój już od pierwszych chwil.

Stały punkt Balu to wykonanie grupowych, pamiątkowych zdjęć z Prezesem Gerrym Hargitai wraz z jego czarującą Małżonką.

Zebranych gości przywitała urocza prowadząca, która znakomicie poprowadziła całą uroczystość. W pierwszej części podziwialiśmy znakomite występy artystyczne, wysłuchaliśmy słów skierowanych do nas od Prezesa, a także po raz pierwszy wręczono statułetki dla Legend CaliVita International czyli dla osób, które odniosły ogromy sukces i przyczyniły się do rozwoju firmy.

Po uroczystej kolacji przyszedł czas na zabawę do późnych godzin nocnych. Na scenie grał świetny zespół JCB http://www.jcb-berlin.de/, który porwał wszystkich do zabawy.

Następnego dnia grupa z Polski udała się wraz z przewodniczką na zwiedzania pięknego Berlina.

Bal Noworoczny to niepowtarzalna okazja do wzajemnych rozmów, spotkania się i wspólnej zabawy.

Leave a Reply