Dlaczego CaliVita International?

Firma CaliVita to nie tylko biznes ale również zdrowie. Czy nie jest to najlepsze powiązanie jeśli możesz mieć pieniądze i zdrowie?

CaliVita International oferuje najwyższej jakości produkty zdrowotne, czyli suplementy diety, kosmetyki i urządzenia zdrowotne, bezkonkurencyjne na rynku. Wszystkie produkty zostały wyprodukowane za pomocą najnowszej technologii. Ich produkcja odbywa się w Stanach zjednoczonych przez renomowanych producentów suplementów diety, pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków).Posiadają wszystkie niezbędne polskie atesty

Suplementy zawierają surowce naturalnego pochodzenia. Nie zawierają cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, są bardziej skuteczne i utrzymują się na stałym poziomie w organizmie, nawet przez 10-18 godzin.

CaliVita International funkcjonuje w prosty sposób, w oparciu o plan marketingowy. Tu każda nowa osoba w Twojej grupie samodzielnie decyduje o tym kiedy i ile kupuje. Firma nie stawia żadnych warunków ani wymogów. Nie wymaga dokonywania żadnych opłat.

A zatem:

1. Rozpoczynając współpracę z firmą CaliVita International nie ryzykujesz, inwestujesz – swój czas i zaangażowanie.

2. Firma umożliwia otrzymanie dochodów proporcjonalnych do zainwestowanego czasu i energii. Firma nagradza dodatkowo różnymi premiami i dodatkami, a najlepszych nagradza ponadto fantastycznymi wycieczkami w różne piękne zakątki świata.

3. Masz dostęp do szkoleń, warsztatów i seminariów odbywających się w kraju i na świecie.

4. Współpracujesz z najlepszymi Top Liderami firmy.

5. Zdobywasz nowe doświadczenia, pracujesz z ludźmi, podróżujesz.

6. Masz dostęp do produktów najwyższej światowej.

Leave a Reply