MLM w moim życiu pojawił się w najmniej odpowiednim czasie i zarazem w najlepszym w jakim mógł. Dziwisz się jak to jest możliwe?.

Kiedy po raz pierwszy dowiedziałam się o firmie nie miałam pojęcia co za tym wszystkim się kryje, na co się decyduje ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałam o MLM. Jak większość myślałam, że to sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż, ciężka praca i żadnych szans na rozwój. Wydawało mi się, że to  nie czas na ten biznes, że nie mam odpowiedniej wiedzy itp, czyli wymówki, wymówki, wymówki. Z naiwnością dziecka wierzyłam, że stanie się cud i dostanę pracę w zawodzie i rozwinę skrzydła i drzwi do kariery staną przede mną otworem. Niestety rzeczywistość była zupełnie inna. Nie miałam szans na pracę, a nawet jak już coś się pojawiało to za głodowe wynagrodzenie.  Pewnie zastanawiasz się dlaczego Ci o tym pisze? pisze to w tym celu, aby uświadomić Ci, że zaczynając od zera można odnieść sukces i wciąż dążyć do doskonałości.  Pod warunkiem, że zrozumiemy jakimi prawami rządzi się ten biznes.

Posłuchaj więcej

Jakieś czas temu zamieściłam na mojej i mojego męża stronie informację o nas http://www.radon.net.pl/o-nas/ – o nas

Wielkim zaszczytem było  wyróżnienie nas i zaproszenie do ALMANACHU specjalnego wydania magazynu Network Magazyn, gdzie pojawiliśmy się na okładce oraz w artykule zatytułowanym “Młodzi tytani MLM”.