Rewelacyjne warsztaty z aktorem

Szkolenie z zakresu wystąpień publicznych – Osobowość Lidera, to temat ostatnich warsztatów grupy GTM21.
Już sam tytuł mówi o tym, że możliwość skorzystania z nich mieli nieliczni. Warsztaty mają to do siebie, że może w nich uczestniczyć niewielka grupa osób. W jednym z wpisów pisałam o tym, że jeśli chce się być najlepszym z najlepszych w biznesie MLM to potrzeba nieustannej pracy, nieustannej nauki. Tutaj wymagane są różne umiejętności i wiedza z różnych zakresów, na przykład: z zakresu komunikacji, sprzedaży, metod negocjacji, asertywności, a także umiejętność występowania. Dlatego warsztaty te poprowadził Robert Żołędziewski – niesamowity trener, aktor, producent.

Przez dwa dni Robert w mistrzowski sposób mówił nam o celach, o tym dlaczego są one ważne, jak je sobie wyznaczać, mówił o tym kim jest Lider i jakie umiejętności powinien posiadać.

Wyjątkowość i unikalność szkolenia polegała na tym, że Robert “na bieżąco” sprawdzał, czy rozumiemy to czego on nas uczy. Wraz z nim na warsztaty przyjechał operator z profesjonalną kamerą, który nagrywał postępy uczestników. Maksymalnie aktywnie i z pełnym zaangażowaniem wykorzystywaliśmy możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowych zajęciach. Wspaniale było patrzeć jak dzięki Robertowi przełamywaliśmy swoje opory, pokonywaliśmy lęki. A dodatkowo potrafił stworzyć przyjemną atmosferę, w której każdy mobilizował się i doceniał wysiłek innych.

Trafić na tego typu warsztaty to prawdziwe wyróżnienie i przeżycie, a jednocześnie ogromny zastrzyk wiedzy i dalszego zapału do pracy. W trakcie tych zajęć Robert otworzył nasze głowy na nowe pomysły. Dzięki niemu każdy wyjechał z ogromną energią do działania oraz z niesamowitą wiedzą, którą teraz wystarczy tylko wykorzystywać, jako to powiedziała Ania Kozubal – jedna z uczestniczek.

Robert to prawdziwy Mistrz w swoim fachu!.


A oto skrót video

2 Comments

  1. Piotr 8 March 2011
  2. Renata Zarzycka 10 March 2011

Leave a Reply